MAKIJAŻ Wrocław

Oferujemy profesjonalny makijaż okolicznościowy, ślubny, wieczorowy, a także make-up przy realizowanych sesjach zdjęciowych. Zobacz więcej na naszej dedykowanej stronie makijaż Wrocław.

makijaż Wrocław
makijaż ślubny
makijaż okolicznościowy
Makijaż-Wrocław
naturalny makijaż dla nastolatki
makijaż fotograficzny do sesji zdjęciowej
 make-up
Makijaż
makijaż dla brunetki
makijaż ślubny retro
Make-up Wroclaw
Make-up Wroclaw
Makijaż
makijaż
makijaż dla rudej dziewczyny
Makijaż-biznesowy-Wroclaw
Makijaż Wrocław

PROFESJONALNY MAKIJAŻ

Wykonujemy piękny, profesjonalny makijaż w mieście Wrocław i okolicy. Make-up, szczególnie ten do sesji zdjęciowych, to coś, czym także zajmujemy się od wielu lat. Wykonujemy makijaż okolicznościowy, ślubny, wieczorowy i inne. Wśród naszych usług jest oczywiście makijaż z dojazdem, który wykonuje się np. w dzień ślubu rano w domu panny młodej. Profesjonalny make-up jest bardzo ważny dla fotografa, któremu zależy na doskonałych zdjęciach. Aby wykonać perfekcyjny makijaż okolicznościowy, przede wszystkim należy zadbać, aby Klientka czuła się w nim komfortowo i naturalnie. Make-up musi być dopasowany do osoby: jej rysów twarzy, karnacji, koloru oczu oraz osobowości. Nasza wizażystka wykonuje makijaż, który budzi zachwyt i pozwala zgromadzić dużo polubień w mediach społecznościowych! Dojeżdżamy do miast takich jak: Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Brzeg, Strzelin oraz regionu. Naszym ważnym atutem jest też wspaniałe zaplecze techniczne i stylistyczne.

MAKIJAŻ ŚLUBNY I OKOLICZNOŚCIOWY

Makijaż ślubny to oczywista sprawa, którą trzeba wykonać profesjonalnie. Najpiękniejszy makijaż musi budzić efekt wow, podkreślając kobiecość, wdzięk i grację panny młodej. Bardzo istotne jest, aby był trwały i przetrwał trudy ślubu i wesela! Sesja ślubna to suma talentu, urody, ciężkiej pracy, miłości, ale dobry make-up to wisienka na torcie. Profesjonalny makijaż wieczorowy to wspaniały pomysł na prezent dla mamy, babci, czy też przyjaciółki, ponieważ każda kobieta potrzebuje czasem poczuć się pięknie. Wykonujemy profesjonalny makijaż ślubny, okolicznościowy i wieczorowy w mieście Wrocław, jak również okolicznych miastach: Oława, Oleśnica, Trzebnica, Brzeg, Strzelin.

zobacz także: sesja narzeczeńska Wrocław

MAKIJAŻ FAQ

Gdzie wizażystka wykonuje makijaż?

Wizażystka Vienna Studio wykonuje makijaż w studio przy ul. Starogranicznej 28 w mieście Wrocław lub przeprowadza makijaż z dojazdem u Klienta.

Czy sesja zdjęciowa zawiera w cenie makijaż?

Tak! Każda oferowana przez nas sesja zdjęciowa zawiera w cenie profesjonalny makijaż.

Jaki makijaż Państwo wykonują?

Wykonujemy profesjonalny makijaż każdego rodzaju. Najczęściej jest to makijaż okolicznościowy, ślubny, wieczorowy lub do sesji zdjęciowej.

Gdzie mogę zapoznać się z Państwa portfolio?

Bogate portfolio naszych realizacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, jak również na profilach w mediach społecznościowych: facebook oraz instagram.

Ile kosztuje u Państwa makijaż ślubny?

Cena może być bardzo różna i zależy od wielu czynników, takich jak: termin i godzina realizacji, miejsce realizacji, wykonywanie makijażu próbnego itd.